ראשי > תנאי שימוש

תנאי שימוש


אתר Compass נוצר במטרה לסייע ללקוחות Compass ולספק מידע לגולשים שאינם לקוחות. כל חלקי האתר מורשים לשימוש לקוחות Compass, בעוד אלו שאינם לקוחות יכולים להיכנס רק לחלק מהאתר. השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים אלה, והנך נדרש/ת לקרוא אותם במלואם.

מידע באתר Compass
המערכת וכותבי המאמרים, הידיעות, הכתבות, כלי הניהול', המצגות, התקצירים וכל מידע או נתונים המופיעים באתר מביאים ומביעים בפני המשתמש/ת באתר את דעתם המקצועית.

כל חומר כתוב, משורטט, מאויר או מצולם המתפרסם באתר זה אין בו משום המלצה ספציפית או חוות דעת חד משמעית. קבלת החלטה כלשהי על סמך מידע או נתון כלשהו המופיע באתר Compass הינה על אחריות המשתמש/ת באתר בלבד. המערכת והכותבים אינם אחראים בכל דרך שהיא לתכנים, לנתונים, לאלמנטים הויזואליים או לקישורים המופיעים באתרי אינטרנט אחרים, המקושרים בקישוריות דרך אתר Compass. הנהלת האתר והמערכת אינם אחראים לתוכן, לנתונים ולנכונות המודעות המתפרסמות באתר Compass.

הנהלת האתר והמערכת לא תהינה אחראיות לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לך כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על המידע שמופיע באתר Compass ובאתרים שאליהם תגיע/י באמצעות הקישוריות, מנועי החיפוש או כל דרך אחרת.

שמירת פרטיות
חלק מהשירותים באתר Compass טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש/י למסור מידע אישי, כדוגמת שמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך ופרטים מזהים אחרים. הנהלת אתר Compass לא תעביר מידע זה לגורם אחר אלא על פי הוראות כל דין. הנהלת אתר Compass רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר ו/או בדואר אלקטרוני ו/או בדרכי תקשורת מקובלות אחרות מידע ענייני ו/או פרסומי.

קניין רוחני ושמירת זכויות
זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, בעיצוב האתר, בתכנים ובמידע על צורותיו השונות המתפרסמים בו, כולל תוכנות, יישומים, איורים, גרפים, קודי מחשב, קבצי מחשב שונים, טקסטים וכל חומר אחר הן של הנהלת אתר Compass.

דין ומקום שיפוט
על השימוש באתר Compass יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.


 

אודות Compass

פרופיל חברה
הצוות
לקוחות

עלון לזוז
עלון אלקטרוני בנושאי אסטרטגיה, שיווק וחדשנות.

עלון תזזית
עלון אלקטרוני בנושאי משאבי אנוש והדרכה.

עלון זוזון
עלון אלקטרוני לעצמאים ולבעלי עסקים קטנים.

עלון מאזניים
עלון אלקטרוני לעורכי-דין.

תנאי שימוש