ראשי > אודות

אודות Compass


Compass היא חברת ייעוץ כלכלי המספקת מגוון רחב של שרותי ליווי וניהול כלכלי עבור לקוחותיה. את החברה מוביל אבי אזולאי, שהינו בעל ניסיון עשיר בהבראת חברות ובניהול עשרות עסקים בקשיים במינוי בתי-משפט שונים כ"מנהל מיוחד", וכ"נאמן" בהליכים משפטיים שונים, כגון "הקפאת הליכים", "פירוק", ו"כינוס נכסים".

הכישורים של אבי מקנים למשרד Compass צביון מיוחד: כמי שהיה עוזרו של שאול אייזנברג, וניהל מטעמו רכישות וחברות מורכבות בסין ובמדינות נוספות עוד בשנות ה-80, אבי ניחן ביכולות משא ומתן נדירות, לצד ניסיון תפעולי רב, והבנה עסקית עמוקה.

את החברה הקים, כמייסד-שותף לצידו של אבי, ארי מנור - יועץ אסטרטגי ושיווקי בעל ניסיון רב , שהינו במקביל גם בעלים ומנכ"ל של חברת הייעוץ ZOOZ. מסגרת שיתוף הפעולה עם חברת ZOOZ, נהנים הלקוחות של Compass מליווי אסטרטגי וניהולי ברמות גבוהות, ומקשרים ענפים במשק הישראלי.

השרותים השונים שאנו מציעים כוללים, בין היתר, ליווי חברות בקשיים, מתן חוות דעת כלכליות לבתי-משפט, ליווי מיזוגים ורכישות, סיוע בהשגת מקורות מימון, ומתן ייעוץ כלכלי ואסטרטגי שוטף.

משרדנו משמש כיועץ מורשה מטעם משרד התמ"ת ומשרד האוצר בהגשת בקשות למימון בערבויות מדינה למגוון קרנות הנמצאות תחת פיקוח משרדי הממשלה או הרשות לעסקים קטנים ובינוניים.

הצוות של Compass הוא צוות רב-תחומי הכולל מומחי תוכן שונים (כלכלנים, משפטנים, ויועצים אסטרטגיים וניהוליים).בכך אנחנו מהווים משרד ייעוץ  ייחודי, בעל ראייה כלכלית, משפטית ועסקית רחבה. בנוסף, אנחנו ידועים בהבנת כל הצדדים הנוגעים לעסק בקשיים (לרבות הבנת האינטרסים של הנושים, הגישה של הבנקים ושל גורמי מימון נוספים, ונקודת מבט השופטים ובית המשפט בכלל), ובגיבוש פתרונות מקוריים ויעילים לטובת לקוחותינו.

הלקוחות של Compass כוללים מגוון רחב של חברות גדולות ובינוניות, לצד עסקים קטנים יותר. השרותים שלנו מסופקים לכלל ענפי המשק, לרבות - יצרנים תעשייתיים, חברות אופנה ומזון, חברות פארמה והייטק, ספקיות של שרותי בריאות וסיעוד, משרדי ייעוץ הנדסי, חברות תפעול ולוגיסטיקה, סיטונאים וחברות סחר, רשתות קמעונאיות וחנויות שונות.

למידע נוסף ליחצו על הקישורים בעמוד זה, וראו גם  סיפורי הצלחה.  לראש העמוד 

אודות Compass

פרופיל חברה
הצוות
לקוחות

עלון לזוז
עלון אלקטרוני בנושאי אסטרטגיה, שיווק וחדשנות.

עלון תזזית
עלון אלקטרוני בנושאי משאבי אנוש והדרכה.

עלון זוזון
עלון אלקטרוני לעצמאים ולבעלי עסקים קטנים.

עלון מאזניים
עלון אלקטרוני לעורכי-דין.

תנאי שימוש